Současný majitel spojil své jméno s Cherry cukrárnou zhruba před 7 lety. V době před tím cukrárna procházela poměrně „nestabilním obdobím“ – změnami majitelů, zrušením výroby, střídáním personálu, ale především zhoršením kvality zákusků.

Snahou současného pana majitele bylo, obnovit výrobu, která byla známá svou vysokou úrovní po celém okolí, znovu začít spolupracovat s cukrářskými mistry, kteří v cukrárně začínali a navázat na tradici pečení podle původních osvědčených receptur.

Jedná se o dlouhodobý proces, který se snad podařil úspěšně „nastartovat a rozhýbat.“ Neustále se snažíme něco zlepšovat, na jaře v roce 2014 prošla prodejna rozsáhlou rekonstrukcí, při které jsme pro Vás vybudovali nový modernější klimatizovaný interier. I venkovní prostory prochází různými úpravami, aby pro Vás posezení v tomto prostředí bylo pravou oázou klidu a odpočinku.

Přijďte ochutnat naše dortíky a načerpat síly pro Váš další pracovní den !!!

Od dob, co cukrárna vznikla, bylo jméno Cherry spojeno s vlastní výrobou. Během let se již v cukrárně vystřídalo několik majitelů a výroba se tím také měnila, několikrát byla i zastavena. Se jménem současného majitele cukrárny je spojeno i navázání na původní tradici – vyrábět kvalitní tradiční zákusky podle vlastních originálních receptur.

Abychom udrželi krok s dobou a vyhověli přáním i chutím stále náročnějších zákazníků, snažíme se neustále, aby v naší nabídce nechyběla rozmanitost a originalita. Spektrum zákazníků je široké – od těch, co si potrpí na klasické zákusky, tak i po ty, kteří rádi ochutnají naše novinky.

Sortiment během roku neustále obměňujeme a přizpůsobujeme ročním obdobím a vymýšlíme stále nové druhy sladkých dobrot. Jelikož si zakládáme na vysoké kvalitě, pracujeme s kvalitními surovinami, jako jsou živočišná šlehačka, máslo, čerstvá vejce apod.

Naši cukráři vstávají denně už ve 3 hodiny ráno, a zatímco Vy ještě spíte, vyrábí pro Vás čerstvé větrníky, špičky a další laskominy.!!!